В Ямполі відзначили День фізичної культури і спорту

Святкові заходи відбулися масштабно. Вся центральна частина Ямполя на один день перетворилася на велику спортивну арену, де знайшлося місце всім видам спорту.

Захід урочисто відкрили на сцені біля Будинку рад, де керівництвом району та селища були відзначені кращі спортсмени, вчителі фізичної культури та тренери району. Ямпільчан порадував патріотичний флешмоб та виступ переможця районного етапу фестивалю «Молодь обирає здоров’я» –  агітаційної бригади «Нестандарт».

На центральній площі відбулася презентація роботи відділень Ямпільської районної дитячо-юнацької спортивної школи, а в парку – змагання з підняття гирі, шахів та лазертагу. Вихованців дитячого садка взяли  участь у спортивних змаганнях «Веселі старти». Справді масовим виявився традиційний легкоатлетичний забіг.

В цей же час на «хокейному майданчику» відбулися змагання з міні футболу між командами колективів установ, підприємств і організацій району.

Переможці змагань та конкурсів були нагороджені грамотами, цінними подарунками.

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради