Антонівка – найстаріше село на Ямпільщині!

Днями Антонівка, що на Ямпільщині, відзначала день села. Коли чарівне поселення постало на березі кришталевої річки Івотки, достеменно невідомо. В жодних довідниках нема точної дати народження, тому Антонівку можна сміливо називати найстарішим селом у районі. А самі антонівці гордо стверджують, що їхня маленька батьківщина – матір усіх сіл на землі.

На день невеликого села зібралося велике віче людей на майдані. Окрім тих, хто ще залишився жити у громаді, приїхали діти, онуки, брати і сестри з сусідньої Шостки, далеких Харкова, Києва…

Антонівчан з днем рідного села привітала голова районної ради Ольга Губар. Вона підкреслила, що Антонівка, не дивлячись на всі перипетії сучасного нелегкого життя, з честю виходить зі скрутного становища. І кожен антонівець гідний окремої подяки. А особливу шану люди висловлюють місцевому підприємцю Вікторові Олійнику, який створив сільськогосподарську фірму «Надія», забезпечив багатьох селян роботою. Йому і вручила Ольга Губар Почесну грамоту.

Подяку за професіоналізм, наставництво та активну громадську позицію отримала і секретар сільської ради Олена Рябик, за плечима якої не одне скликання і кропітка робота на благо жителів антонівської громади.

Голова сільської ради Володимир П'ятниця нагадав молоді, що Антонівка одне з багатостраждальних сіл України, в якому в роки другої світової війни за зв’язок з партизанами фашисти закатовали близько 100 малих і  старих антонівців. У центрі села загиблим поставили пам’ятник.

Також Володимир П'ятниця висловив щирі слова подяки від імені селян депутату Сумської обласної ради Костянтину Товстусі, котрий допомагає селу виживати у складний час.

«До речі, - наголосив сільський голова, - наш депутат - один з небагатьох спонсорів, завдячуючи якому стало можливим проведення на належному рівні  дня села».

І нині Антонівка славна героями. Сергій Авдасьов відвоював з терористами в зоні АТО рік, повернувся додому живим-здоровим. І син його, Владислав, читав зі сцени з великим хвилюванням власноруч написані вірші, присвячені рідному батьку.

Мати–героїня Анастасія Авдасьова, котра народила і виховала п’ятьох дітей, сама не змогла з огляду на поважний вік прийти на свято. Подарунки від сільського голови отримували нащадки.

Знаний далеко за межами села і району вокальний жіночий ансамбль  «Калина», творчо обдаровані діти–солісти, музиканти, декламатори довели, що доки в селі є хоч одна талановита, працьовита людина – доти житиме село Антонівка, а з ним й Україна!

Останнє оновлення на Вівторок, 16 серпня 2016, 11:19

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради