Святкування Дня села в Грем'ячці, що на Ямпільщині

День села відсвяткували в селі Грем'ячка, що на Ямпільщині. На захід завітала голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та депутат Ямпільської районної ради Вадим Бойчунь.

Голова районної ради з вітальними словами звернулася до учасників заходу, зазначивши, що День села - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих, чиєю працею воно створювалось.

 Ольга Губар зазначила, що саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку, цінні поради батька. Найтепліші слова вітання передала кожній родині від депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, який постійно опікується проблемами села. Зазначила, що і в цьому році допоміг придбати матеріали для ремонту Грем‘яцького фельдшерсько-акушерського пункту та Будинку культури. Посадовець побажала добробуту та злагоди в родинах, міцного здоров‘я, процвітання селу. Щоб народжувалися і підростали діти, спокійно і захищено почувалися люди похилого віку, щастя, любові та достатку кожному дому, кожній родині.

За високий професійний рівень, сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Почесною грамотою голови Ямпільської районної ради був нагороджений керівник зразкової вокальної студії «Чарівний Ключик» комунального закладу Ямпільської районної ради Леонід Мураста.

Своєю майстерністю виконання пісень порадували жителів села та гостей художній колектив села Грем’ячки та сусіднього села Іващенкове Глухівського району. Найкращі побажання сусідам-грем’ячанам передав староста села Іващенкове Іван Пугач.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради