Ювілейний фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела» на Ямпільщині

23 липня в селі Степне проведено ювілейний 15-й фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела». Колективи прибули з різних куточків Ямпільщини. Загалом було заявлено 20 виступів.

Гості і учасники фестивалю мали змогу відвідати виставку самобутніх вишиваних робіт місцевих майстринь. Ознайомилися з презентацією національних костюмів, які носили жительки села Степне в давнину.

З вітальним словом до присутніх звернулася сільський Любов Помошник, вона привітала всіх зі святом та подякувала всім, хто допомагав в організації  проведення цього дійства.

У цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Привітати жителів села завітали голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександр Рябуха.

Вітаючи учасників фестивалю, Ольга Губар наголосила на значимості такого заходу: «Українська пісня – це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. У піснях відображена історія нашого народу, тому сьогодні нам важливо не лише зберегти, а й передати нащадкам самобутнісь української народної пісні».

Під час конкурсної програми народне мистецтво рідного краю майстерно демонстрували 9 територіальних громад району. Оцінювали виступи професійне журі, очолюване начальником відділу культури і туризму Ямпільської райдержадміністрації Олександом Рябухою.

За результатами проведеного фестивалю гран-прі присуджено колективу Усоцького Будинку культури «Гарні молодиці».

Переможцями стали: серед вокальних колективів - вокальний ансамбль «Дружбяночка» Дружбівського міського Будинку культури;  серед малих форм вокалу - квартет «Зорецвіт» Воздвиженського Будинку культури, серед фольклорних колективів – фольклорний колектив «Оберіг» Воздвиженського Будинку культури.

Свято народної творчості на Степненьщині відгуло співами та народною музикою. 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради