На Ямпільщині намітили першочергові заходи щодо запобігання захворювання на африканську чуму

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочали семінар Андрій Примаченко, військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату та Олександр Маркашов, начальник ІІ відділення комплектування та призову Ямпільського районного військового комісаріату, які висвітлили питання «Військова служба за контрактом». Акцентували увагу присутніх на основних вимогах під час відбору та прийнятті на військову службу, грошовому забезпеченні, пільгах та гарантіях військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

На проведенні роз'яснювальної роботи в територіальних громадах району серед населення щодо запобігання захворюванню на африканську чуму та проведенні профілактичних заходів у зв'язку з виникненням африканської чуми на території Сумської області зосередив увагу присутніх в.о. начальника управління держпродспоживслужби в Ямпільському районі Андрій Біляк.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Терентьєва зупинилася на питаннях пільгового перевезення громадян відповідно до обласної та районної програм соціального захисту населення на 2013-2016 роки та подання заяв для відшкодування пільги готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговій категорії громадян.

Про організацію звітів депутатів місцевих рад перед виборцями розповіла начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Соломко, яка акцентувала увагу присутніх очільників та секретарів місцевих рад на виконанні статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щодо необхідності прийняття рішення з питань організації звітів депутатів міської, селищної та сільських рад перед виборцями.  Зосередила увагу присутніх на сприянні депутатам місцевих рад в організації їх звітів перед виборцями.

На семінарі були розглянуті актуальні питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, пенсійного забезпечення  окремих категорій громадян, стан створення реєстрів територіальних громад району та їх технічне забезпечення, порядок внесення змін до переліку звичайних виборчих дільниць на постійній основі. 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube