Фестиваль „Вишивані мелодії Полісся” – частина святкових заходів на Ямпільщині

З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України в Ямполі відбулися святкові заходи.

„У цей день прийміть найкращі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані в Основному Законі нашої держави - Конституції України, повністю втілювались у наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави; - з такими словами звернулася керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб.

Вона зазначила, що нам не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні усім нам потрібні підвищена відповідальність і самовіддана праця задля розвитку рідного району та зміцнення нашої держави – України.

За вагомий внесок у розвиток району та з нагоди Дня Конституції України відбулося нагородження грамотами голів районної ради, обласної та районної державних адміністрацій.

За традицією з нагоди Дня Конституції України в Ямполі проведено п'ятий фестиваль „Вишивані мелодії Полісся”, в якому взяли участь територіальні громади району.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради