У пошані схилили голови ямпільці перед пам’яттю загиблих земляків

22 червня керівництво Ямпільського району, працівники районної та селищної рад, райдержадміністрації, громадськість ушанували пам'ять жертв у Другій світовій війні покладанням квітів до Меморіалу загиблих воїнів.

„Ми маємо гідно вшановувати світлу пам'ять наших земляків, віддавати належне нашим дідам, батькам, сестрам, братам, які стали жертвами жорстокої боротьби нацистської системи. У цей день ми складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн”, - зазначила у своєму виступі голова районної ради Ольга Губар

„Нехай єднає усіх нас любов до Батьківщини і турбота про її майбутнє, за яку боролися, віддавали своє життя, і на благо якої героїчно працювали всі покоління наших батьків, дідів і прадідів та за яку сьогодні борються її сини!”- наголосила у своєму виступі селищний голова Наталія Цибулько.

У пошані схилили голови учасники мітингу перед пам’яттю мільйонів невинних, чиї життя забрала жорстока війна.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube