Навчалися очільники та секретарі місцевих рад Ямпільщини

У залі засідань Будинку рад 15 червня відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочав семінар начальник Управління Держпродспоживслужби в Ямпільському районі Андрій Біляк, який висвітлив питання щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку та про профілактику африканської чуми свиней на території Сумської області. Про реєстрацію та користування послугами веб-сайту Пенсійного фонду України розповіла заступник начальника Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Наталія Харлашко. Щодо державної реєстрації смерті громадян доповіла начальник Відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ямпільського міжрайонного управління юстиції Олена Вечірко.

Про внесені зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України в частині призначення субсидії повідомила начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олена Терентьєва та надала роз'яснення щодо призначення допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідом І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, та висвітлила питання про призначення та виплату допомоги при народженні дитини. Щодо порядку реєстрації колективних договорів та реалізацію норм чинного законодавства у колективних договорах зупинився начальник відділу праці та врегулювання соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Микола Босак. Про нове в земельному законодавстві, щодо невикористаних паїв та проведення їх інвентаризації повідомив начальник відділу Держгеокадастру в Ямпільському районі Іван Божок. Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Леонтенко висвітлила питання закупівель та зазначила про необхідність реєстрації в системі закупівель "Prosorro"

Про оповіщення громадян на основі малопотужного ФМ–мовлення говорила керівник апарату Ямпільської районної державної адміністрації, при цьому звернувши увагу на те, що інформування та оповіщення є головним і невід'ємним елементом усієї системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногеннного та природного характеру.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради