Ямпільський «Сувенір» - переможець Всеукраїнського та Міжнародного конкурсів!

Зразковий хореографічний колектив «Сувенір» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості відзначився низкою дуже вдалих виступів у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі–конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина заходу» у місті Львів та ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «GLORY MUSIC FEST».

Під час конкурсної програми дитячі творчі колективи з різних областей України та близького зарубіжжя продемонстрували яскраві зразки майстерності і таланту, яке оцінювало шановане журі фестивалів, до складу якого увійшли заслужені артисти України та досвідчені фахівці хореографії.

Техніка виконання та артистичність юних танцюристів із Ямполя підкорили концертні зали фестивалів-конкурсів.

Високопрофесійне журі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Перлина заходу» нагородило старшу групу колективу «Сувенір», яка дебютувала зі своїм новим танцем «Молдовеняско», дипломом Лауреата ІІ премії; а у ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «GLORY MUSIC FEST», виконавши в конкурсній програмі свої номери, дві молодші групи Зразкового хореографічного колективу «Сувенір» стали Лауреатами ІІІ премії, середня група отримала диплом Лауреата ІІ премії, а старша група здобула перемогу, отримавши диплом лауреата І премії. Хочеться зазначити, що наймолодші учасники «Сувеніру» вперше виступали на сцені такого рівня і змагалися з найкращими колективами України.

Батьки та працівники Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості дуже вдячні депутату обласної ради Костянтину Товстусі та Ямпільському селищному голові Наталії Цибулько за допомогу в організації поїздки дітей до Києва.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube