Ямпільський селищний голова ділилася досвідом роботи з колегами

На базі Ямпільської селищної ради під головуванням очільника Ямпільської райради Ольги Губар був проведений практичний семінар для голів та секретарів місцевих рад.

Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько поділилася досвідом роботи зі своїми колегами щодо питання співпраці органів місцевого самоврядування, суб'єктів підприємницької діяльності, громадських організацій у реалізації селищних цільових програм. Вона розповіла про дієвість програм, прийнятих Ямпільською селищною радою і спрямованих на поліпшення житлово-комунального господарства та благоустрій дев'яти населених пунктів Ямпільської громади. У сільських голів було багато питань до колеги щодо обслуговування водопровідно-каналізаційної мережі, залучення додаткових ресурсів на реалізацію програм, адже саме Япмільською селищною радою реалізується найбільша кількість проектів у районі.

Голова районної державної адміністрації Ірина Панченко зупинилася на питаннях, пов’язаних із запровадженням освітньої реформи відповідно до вимог чинного законодавства. Радник голови ради з питань юридичного забезпечення Олександр Лабога поділився практичними рекомендаціями щодо надання відпусток, а начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Соломко - роботи постійних комісій.

Кожна рада отримала практичний посібник для посадових осіб місцевого самоврядування, розроблений виконавчим апаратом Ямпільської районної ради за результатами надання адресної методичної допомоги посадовим особам місцевого самоврядування району.

Державний реєстратор Ямпільської селищної ради Олександр Рубан зупинився на актуальних питаннях державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяження. Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розповіла про нові форми виховання та створення прийомних сімей у районі.

Після розгляду питань міськселсільголови висловили побажання і в подальшому отримувати подібні інформацію.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради