Урочистості з нагоди Дня Перемоги на Ямпільщині

Напередодні Дня Перемоги ветеранів війни привітали перші особи Ямпільського району.

Очільник районної ради Ольга Губар та голова районної державної адміністрації Ірина Панченко особисто завітали до їх осель, щоб привітати фронтовиків з Днем Перемоги та вручити продуктові набори. Така традиція на Ямпільщині живе вже багато років. Щовесни ветерани отримують продуктові наборий від народного депутата Андрія Деркача, а ще мають змогу особисто поспілкуватися з керівниками району.

8 травня біля Меморіалу землякам-визволителям відбулась акція пам’яті «Задля слави Великої Перемоги». Для ямпільчан був проведений мітинг-реквієм та траурна факельна хода, а потім усіх бажаючих запросили на перегляд художнього фільму про війну, який демонструвався в парку під голим небом.

Головні святкові заходи чекали жителів району саме 9 травня. Голова та депутати районної ради взяли участь у святкових заходах населених пунктів району. На урочистому мітингу в м. Дружба Ольга Губар привітала учасників бойових дій та ветеранів, поклала квіти до Меморіалу загиблим воїнам. Організатори заходу влаштували справжнє свято: жителів міста вітали зі сцени танцювальні, хорові колективи, вокалісти, працювала польова кухня, де всі присутні мали можливість спробувати фронтовий куліш.

Молодіжні організації «Молодь Ямпільщини» та ВПСК "Доблість" долучилися до святкових заходів та провели ряд військових та патріотичних заходів. Юнаки мали змогу навчитись розбирати та збирати зброю. Для найменших мешканців селища до пізнього вечора працювали батути та різноманітні розваги.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради