Депутати Ямпільського району – другі на Всеукраїнській спартакіаді

Представникам депутатського корпусу Ямпільського району не було рівних у змаганнях з шахів та футзалу, які проходили в рамках обласного етапу Всеукраїнської «депутатської» спартакіади.

Честь депутатського корпусу Ямпільщини захищали депутати районної ради Олег Посохов, Олександр Рябухін, Олександр Соломко, Ігор Соломко, депутати Дружбівської міської ради Людмила Гульцьо, Ольга Шрамченко, депутати Свеської селищної ради Олена Дяченко, Роман Лукаш, Григорій Романенко, Олена Твердунова та депутат Ямпільської селищної ради Віталій Марушко. Очолила делегацію району голова районної ради Ольга Губар.

Успішним виявився виступ наших земляків у змаганнях з шашок та шахів, а Ігор Соломко, здобувши п’ять з п’яти перемог, виборов для команди перше місце, Григорій Романенко посів третє місце на турнірі з шашок, а Олена Дяченко була сьомою. З цим же результатом Олена завершила виступ і на шаховому турнірі

Ямпільчанам не було рівних і в футзальному турнірі. У першому матчі наші земляки переграли Конотоп (7:0), у другому – Кролевецький район (4:1), у третьому – Охтирський район (10:0), а у фіналі не залишили шансів головним конкурентам з Великої Писарівки (5:0).

У змаганнях з настільного тенісу Людмила Гульцьо виборола п’яте місце, а Олег Посохов став сьомим. Єдиним видом, де ямпільчанам не посміхнулась удача, став волейбол. У першому ж матчі наші земляки зустрілись зі своїм найпринциповішим суперником – командою Великої Писарівки і, поступившись їм, були змушені завершити виступи.

У підсумку в скарбничці збірної депутатів Ямпільського району опинилось дві «золоті» та одна «бронзова» медалі і друге загальнокомандне місце.

Слід відзначити ще одного депутата – депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстуху, який узяв на себе витрати з організації поїздки своїх колег до обласного центру.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради