Виїзний прийом громадян у Свесі і Орлівці

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар провела виїзний прийом громадян у Свеській селищній та у Орлівській сільській радах.

У Свесі з наболілими питаннями на прийом заходили пенсіонери, робітники, керівники освітніх, лікувальних закладів. Пенсіонерку Олену Бєлку, наприклад, цікавило, чому працівники газового господарства не приносять детальнішу роздруківку з лімітами на використання газу. І, головне, ніхто не відповідає на дзвінки у дільниці. 

Спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації відразу зателефонувала відповідальній особі газового господарства, попередила їх про недопустимість такого ставлення до людей, особливо похилого віку, і роз’яснила бабусі, що в неї є ще навіть запас невикористаного ліміту на літній період.

Директор Свеського професійно-технічного навчального закладу Тетяна Родителєва поділилася тривогою, щодо труднощів у підготовці табору відпочинку для дітей у Свесі.

Підприємець Тетяна Малікова запитувала, коли ж нарешті запросять експертну комісію, яка б визначила обсяг ремонтних робіт у Палаці культури і оцінила їх вартість. Свеса вже сім років без чудового закладу. Їй було роз’яснено, що з директором Палацу культури два дні тому зустрічався депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха. Вони оглянули проблемні приміщення Палацу - і на часі вже приїзд спеціалістів.

Та головною подією під час виїзного прийому громадян став цілий колектив мешканців Свеси. Зала селищної ради ледь умістила всіх бажаючих висловити своє занепокоєння чутками про закриття стаціонарного відділення селищної лікарні. Висловлювалися пропозиції щодо роботи в лікарні виїзних лікарняних бригад, спеціалістів – хірургів, терапевтів.

Голова Орлівської сільської ради Володимир Гончаров зазначив, що селяни завантажені зараз наведенням порядку на сільському цвинтарі, на вулицях села. Володимир Володимирович висловив загальну думку коротко: :- У селянина турбот вистачає - і громадських, і домашніх. Головне, щоб нам не заважали. А справу свою робимо надійно.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради