На Ямпільщині навчалися очільники та секретарі місцевих рад

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочала семінар інтегратор Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Юлія Зацаринна. Вона зазначила, що на території району організовується відокремлений підрозділ Шосткинського місцевого центру та повідомила про умови проведення конкурсу з відбору кандидатів на посаду керівника Бюро правової допомоги в смт Ямпіль.

Про зміни в організації роботи територіального підрозділу Пенсійного фонду України та про внесені зміни в законодавстві щодо призначення пенсій повідомила начальник Середино-Будського об'єднаного упраління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Клімовець.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Терентьєва зазначила, що управлінням вже завершена виплата одноразової допомоги до Дня Перемоги та надала роз'яснення щодо виплати компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування ветеранам війни та інвалідам.

Щодо порядку ведення і обліку звітності, про використання бланків свідоцтв, а також їх зберігання доповіла начальник Відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрайонного управління юстиції Олена Вечірко. Начальник служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Оксана Левченко висвітлила питання організації роботи з профілактики бездоглядності та безпритульності  дітей на підвідомчих територіях.

Про необхідність введення в міськселсільрадах посад фахівців з соціальної роботи зосередила увагу директор Ямпільського районного центру соціальних служб для сім 'ї, дітей та молоді Ірина Хавро.

На питаннях контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Ямпільського району делегованих повноважень органів виконавчої влади зупинилася Ірина Карпенко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Ямпільської районної державної адміністрації, яка звернула увагу присутніх на новий порядок звіту про виконання делегованих повноважень міською, селищними, сільськими радами. Про проблемні питання реєстрації (зняття реєстрації) місця проживання фізичних осіб на території району та шляхи їх з’ясування доповіла завідувач Ямпільським районного сектору Управління міграційної служби України в Сумській області Лариса Дука.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради