Свесянин визнаний кращим учителем фізкультури Сумщини

Учитель Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Микола Негрій здобув перемогу в рейтингу «Спортивна особистість Сумщини 2015 року». Свесянина визнали кращим учителем фізичної культури області. Вручення престижної нагороди відбулось у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

Микола Негрій - майстер своєї справи. Завдання вчителя – створити необхідні умови для фізичного розвитку учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я. Саме це притаманне урокам Миколи Григоровича. Учитель широко використовує та ефективно поєднує різні форми та методи: колове тренування, фронтальний метод, групові, індивідуальні та парні форми, уроки-змагання, сюжетно-рольові уроки та заходи тощо.

Велику увагу Микола Негрій приділяє виховній роботі в школі з фізичного виховання. Він концентрує свою діяльність, надаючи вихованцям можливість  пізнати себе, розвинути свої фізичні можливості.

Учні люблять свого педагога, колеги – поважають.. Саме тому, учні з задоволенням працюють над власними міні-проектами, створюють комп'ютерні репрезентації та публікації спортивної спрямованості.

Доказом ефективної праці вчителя є досягнення його учнів. Команди, які тренує Микола Григорович, щорічно перемагають у районних змаганнях з легкоатлетичного кросу, чотириборства, футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, міні-футболу. Протягом 2011-2014 років його вихованці займали І місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», ІІ та ІІІ місця в ІІІ (обласному) етапі в м. Суми, у 2014 році команда школи «Мала Хортиця» була другою обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» у м. Конотоп. На ХІІ Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики за участі зарубіжних спортсменів на честь Олімпійського чемпіона Юрія Білонога його вихованка посіла ІІ місце на дистанції 1500 м.

Учитель багато працює над удосконаленням власного фахового рівня, бере участь у конкурсах. У 2007-2008 навчальному році став переможцем районного, лауреатом обласного конкурсу «Учитель року», у 2008 році отримав ІІІ місце у Всеукраїнській спортивній вікторині, присвяченій декаді фізкультури і спорту, у 2009 році став лауреатом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу, у 2010 році - переможець районного туру обласного конкурсу «Золоте серце» в номінації «Вчитель», у 2015 році матеріали, які підготував Микола у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах області, отримали І місце в номінації «Кращі загальноосвітні навчальні заклади».

Учитель захистив методичну розробку з теми: «Методика розвитку швидкості та спритності на уроках фізичного виховання в учнів 9 класу» і отримав педагогічне звання «учитель-методист».

Микола Негрій - керівник районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури. Передає досвід роботи колегам, ділиться з ними творчими здобутками і надбаннями.

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2016, 13:07

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради