Реформуванню Ямпільської районної газети - бути

Відбулася сьома сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар. Серед запрошених – заступники голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, міський, селищний, сільські голови, начальник відділу прокуратури, начальник відділення поліції, директор КП „Медіасвіт Ямпіль”.

Після затвердження порядку денного було розглянуто виконання п'яти протокольних доручень, наданих на попередніх сесіях районної ради, що стосувалися благоустрою та санітарного стану населених пунктів, стану доріг у районі та інші. Депутатів районної ради не задовольнила відповідь заступника Ямпільського селищного голови щодо облаштування центральної площі смт Ямпіль після демонтажу пам'ятника Леніну, тому після бурхливих дебатів було дано протокольне доручення селищному голові повторно розглянути на сесії селищної ради дане питання.

Районна рада, розглянувши питання "Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновниками яких є Ямпільська районна рада", вирішила вийти зі складу співзасновників газети «Голос часу» та комунального підприємства «МЕДІАСВІТ ЯМПІЛЬ» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. На запитання депутатів щодо умов друкування установами й організаціями матеріалів та подальшої долі комунального майна спільної власності територіальних громад району відповів директор КП "Медіасвіт Ямпіль" Олександр Соломко.

Депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації з питань виконання бюджету, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району та делегованих районною радою повноважень, затвердили звіт про виконання районного бюджету за минулий рік, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку району, районного бюджетну на 2016 рік та до Районної програми соціального захисту населення на 2014 – 2016 роки.

У порядку контролю було розглянуто та знято з контролю питання про виконання районної програми "Репродуктивне здоров’я нації" до 2015 року.

Наприкінці сесії було розглянуто низку комунальних питань.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 квітня 2016, 15:09

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради