Ямпільські депутати проти передачі коштів до обласного бюджету на відшкодування вартості пільгового проїзду

Протягом тижня відбулися засідання депутатських комісій Ямпільської районної ради.

На постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю було розглянуто десять питань, які голова районної ради винесить на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради. Депутати схвалили звіти про виконання районного бюджету за 2015 рік, про отримання та використання коштів цільового фонду районного бюджету соціально-економічного розвитку Ямпільського району за 2015 рік, ряд комунальних питань. Вирішили не підтримувати виділення 311,2  тис. грн. з районного бюджету для подальшої передачі до обласного бюджету для відшкодування вартості пільгового проїзду в автомобільному транспорті на автобусних маршрутах загального користування окремих пільгових категорій громадян, які мають право на пільги згідно з законами України.

Досить жваво пройшло обговорення питання про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновниками яких є Ямпільська районна рада. Багато запитань виникло у народних обранців щодо умов друкування матеріалів установами та організаціями району, подальшої передачі комунального майна в приватну власність. Депутати напрацювали рекомендації та висновки з даного питання, але вирішили не приймати поспішних рішень, а ще раз більш детальніше опрацювати дане питання на засіданні постійної комісії.

На постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури депутати розглянули та схвалили проект рішення "Про виконання районної програми "Репродуктивне здоров’я нації" до 2015 року". Після обговорення вирішили зняти з контролю Районну цільову програму „Дитячі меблі Ямпільщини” на період до 2015 року та Районну комплексну програму „Освіта Ямпільщини у 2012-2015 роках”, внесли зміни до плану роботи постійної комісії на 2016 рік та заслухали виконання протокольних доручень, даних на попередніх засіданнях постійної комісії.

Депутати постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища погодили надання в користування мисливських угідь на території Державного лісового фонду Прудищанського мисливського лісництва ДП «Свеське лісове господарство», розглянули питання про хід виконання районної програми розроблення Схеми планування території Ямпільського району та зняли з контролю районну програму "Сільська криниця" на 2008-2015 роки та програму використання та охорони земель Ямпільського району на 2007-2015 роки. 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради