На Ямпільщині навчалися очільники та секретарі місцевих рад

У залі засідань Будинку рад під головуванням очільника Ямпільської районної ради Ольги Губар відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів та секретарів місцевих рад.

Розпочав семінар  військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату Андрій Примаченко, який висвітлив питання щодо проведення призову на строкову військову службу, призов на військову службу за контрактом та відповів на чисельні запитання присутніх.

Олена Терентьєва,начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, зосередила увагу присутніх на визначенні та обговоренні спільних заходів щодо профілактики попередження злочинів, вчинення протиправних діянь стосовно пенсіонерів та осіб похилого віку, надання їм необхідної допомоги. Сказала, що з даного питання слід активізувати роботу соціальних працівників, які працюють на територіях місцевих рад.

У ході розгляду питання щодо державної політика у сфері протидії торгівлі людьми Олена Терентьєва повідомила, що в районі чотири особи отримали статус постраждалих, яким виплачено матеріальну допомогу. Ризики постраждалих людей підвищуються. Звернула увагу, що в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації визначена  відповідальна особа з даного питання, до якої слід звертатися постраждалим.

Олена Вечірко, начальник Відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрайонного управління юстиції, підвела підсумки роботи за 2015 рік.

Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів доповів головний спеціаліст міжрайонного управління юстиції Володимир Недоступ.

На питаннях контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Ямпільського району делегованих повноважень органів виконавчої влади зупинилася Ірина Карпенко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Ямпільської районної державної адміністрації, яка звернула увагу присутніх на новий порядок звіту про виконання делегованих повноважень міською, селищними, сільськими радами.

Про види місцевих виборів порядок і строки їх проведення розповів Ігор Небеський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації.

Підводячи підсумки семінару, голова районної ради Ольга Губар  акцентувала увагу очільників місцевих рад району на приведення в належний санітарний стан відповідних територій, на укладання соціальних угод з сільськогосподарськими підприємствами та інвесторами, не залишаючи поза увагою заклади соціальної сфери району.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради