На Ямпільщині пройшла ІХ відкрита виїзна олімпіада Полтавського національного технічного університету

На базі комунального закладу Ямпільський районний Центр дитячої та юнацької творчості відбулася ІХ відкрита виїзна олімпіада Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з «малюнка» та «креслення» в Сумській області.

Метою олімпіади є виявлення і підтримка творчих, талановитих дітей та підлітків, професійна орієнтація вихованців за напрямком «Архітектура та образотворче мистецтво».

Проведення даного заходу стало можливим завдяки включенню Ямпільського районного Центру дітей і юнацтва до складу навчально-виробничого комплексу Полтавського університету.

В олімпіаді брали участь 17 учнів-старшокласників із різних куточків Сумської області: Конотопа, Кролевця, Шостки, Середино-Буди та населених пунктів Ямпільського району.

Першого дня  учасники впродовж чотирьох годин виконували малюнок з натури, другого дня - креслення технічної деталі.

На базі університету в кінці березня пройде основна олімпіада, де і будуть оцінені всі роботи, включаючи надіслані Ямпільським районним Центром дитячої та юнацької творчості.

Проведення даного заходу в Ямпільському районі дає змогу учням-старшокласникам шкіл області випробувати свої вміння і майстерність з креслення та малюнка не виїжджаючи до м. Полтава, безпосередньо поспілкуватися з викладачами університету, перевірити свій творчий потенціал та отримати відповіді на запитання стосовно рівня робіт і підготовки необхідної для вступу в ВУЗ.

По завершенню першого етапу олімпіади та з нагоди 20-річчя Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» у приміщенні Районного центру культури та дозвілля була проведена виставка творчих робіт вихованців та відбувся великий святковий концерт, в якому свої таланти продемонстрували кращі солісти, хореографічні та вокальні колективи, команда КВК «Гарні діти» та випускники районного Центру дитячої та юнацької творчості. На виставці були представлені кращі роботи вихованців та випускників Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка». Відвідувачі виставки мали змогу познайомитися з творчістю юних художників та вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Крім того, на свято завітали гості - Народний хореографічний ансамбль «Сюрприз» Шосткінського Центру естетичного виховання, які продемонстрували майстерність танцю найвищого рівня. Приїзд цього чудового ансамблю відбувся за сприянням депутата обласної ради Олександра Товстухи.

Цей захід не залишився поза увагою керівництва району. Голова районної ради Ольга Губар, т.в.о. голови районної державної адміністрації  Ірина Панченко, начальник відділу культури і туризму національностей та  релігій районної державної адміністрації Олександр Рябуха зі сцени привітали вихованців та керівників Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Мехті Бабаєва та Венеру Бабаєву з нагоди 20-річчя студії, учасників і організаторів олімпіади, подякували представникам Полтавського національного технічного університету за інтерес до юних талантів нашого району та висловили сподівання, що така олімпіада буде проводитись і надалі. Також, приємні слова зі сцени на адресу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості сказали і гості, які були запрошені на олімпіаду - кандидат технічних наук, доцент кафедри нарисної геометрії та графіки архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка Дмитро Погорілий та старший викладач кафедри основ архітектури  Олена Острогляд, а Заслужений художник України, старший викладач малюнку та живопису Сумського національного аграрного університету Олександр Чередниченко передав договір про співпрацю між Сумським національним аграрним університетом та Ямпільським районним Центром дитячої та юнацької творчості.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради