Ямпільчани здобули нагороди на чемпіонаті області з карате

Нещодавно в місті Конотоп відбувся 15-й Чемпіонат Сумської області з карате-до за версією IKA FSKA.

У ньому взяло участь 256 спортсменів з різних куточків нашої області: м. Суми та Сумського р-ну, м. Шостка, м. Конотоп, м. Охтирка, Ямпільського р-ну, С-Будського р-ну, смт Свеса та гості змагань – команда з міста Київ. Змагання, як завжди, проводилися з двох видів – куміте (поєдинки) та ката (формальні комплекси). Також учасники змагалися за нагороди в особистих та командних видах.

Ямпільський район представляла об’єднана команда Ямпільської РДЮСШ, до якої увійшли діти із смт Ямпіль, м. Дружба, команда «Самурай» та «Легіон-Б». За підсумками змагань у загальному заліку вона посіла друге місце – 12 золотих, 8 срібних, 5 бронзових медалей.

Тренерський склад Ямпільської команди з карате-до привітали спортсменів з досягнутими нагородами та висловили щиру вдячність батькам за підтримку. На даний час команда готується до чемпіонату України, який відбудеться в місті Київ.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube