Обранці Ямпільщини не залишаються осторонь проблем комунальних закладів району

На нараді при голові Ямпільської районної ради Ольги Губар були обговорені проблеми комунальних закладів району та шляхи їх вирішення.

Ольга Губар зосередила увагу присутніх голів постійних комісій районної ради, очільників районних осередків політичних партій та голову депутатської групи "Громадська справа" на запитах головних розпорядників коштів, які надійшли до районної ради, щодо виділення додаткових коштів на першочергові потреби комунальних закладів району.

Голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища Світлана Чудеса акцентувала увагу присутніх на укладанні соціальних угод міської, селищних та сільських рад з сільськогосподарськими підприємствами, інвесторами на підвідомчій території, що дасть гарантії фінансової підтримки комунальним закладам.

Голова депутатської групи "Громадська справа" Валентин Лесняк порушив питання щодо створення належних умов для занять дітей у секціях районної дитячо-юнацької спортивної школи на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 "ліцей".

У ході наради були обговорені питання щодо повноцінного функціонування районного краєзнавчого музею, фінансової допомоги оздоровчому табору ім. Кості Яніна, який знаходиться на балансі Свеського професійного аграрного ліцею, виділення додаткових коштів на виконання Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2020  року для навчання студента медичного факультету Сумського державного університету з с. Привокзальне. Потім депутати виїхали на об'єкти закладів освіти, медицини, культури, аби ознайомитися з проблемними ділянками закладів, які потребують додаткового фінансування.

За результатами конструктивної наради було прийнято рішення винести питання щодо виділення додаткових коштів на виконання Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2020 року на розгляд постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю в березні поточного року. Було дано доручення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації провести технічне обстеження шкільних та позашкільних закладів освіти району та зробити аналіз надання шефської допомоги підприємствами, інвесторами закладам.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради