Ямпіль приймав районний етап фестивалю «Молодь обирає здоров’я»

10 команд загальноосвітніх шкіл Ямпільського району взяли участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Колективи представили свої виступи на сцені Районного центру культури та дозвілля. Журі оцінювало команди не лише за рівнем розкриття теми, а й за оформленням і оригінальністю виступу, рівнем виконавської майстерності, дотепності, почуття гумору, вокальними та хореографічними здібностями юних агітаторів за здоровий спосіб життя.

Виступи справили позитивне враження на глядачів, кожен зустрічаючи бурхливими оплесками. Рішенням журі перемогу в районному етапі здобула команда «Не стандарт» Ямпільської ЗОШ №2; команди «Адреналін» Свеської спеціалізованої ЗОШ №1, «Шанс» Свеської спеціалізованої школи №2 «ліцей» та «Мрія» Імшанської ЗОШ – посіли другі місця, а команди  «Позитив» Марчихинобудської ЗОШ, «Промінь надії» Дружбівської ЗОШ №2 та «Крок» Ямпільської ЗОШ №1 стали срібними призерами конкурсу.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube