Ямпільські воїни-афганці побували на могилах своїх бойових побратимів

Ямпільські воїни-афганці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який щороку збігається з черговою річницею виводу радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан.

З нагоди свята Ямпільська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану організувала традиційний об’їзд населених пунктів, де поховані воїни-інтернаціоналісти, які загинули, виконуючи обов’язок на території Республіки Афганістан. Зокрема ветерани побували на могилах своїх бойових побратимів в Дружбі, Ямполі, Орлівці та Грем'ячці.

А в приміщенні Будинку рад відбулися урочистості з нагоди свята. У своєму виступі голова районної ради Ольга Губар сказала, що, відзначаючи 27-у річницю виводу військ з Афганістану, ми вшановуємо кожного, чия доля пов'язана з воєнними подіями. Побажала присутнім мирного неба над головою та, провівши паралель із сьогоднішніми подіями в Україні, - нагадала про громадянський та військовий обов'язок перед Батьківщиною.

Керівники району вручили ветеранам пам’ятні медалі «25 років виводу військ з Афганістану», які були встановлені Указом Президента України ще 2014 року.

Голова Ямпільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Бордаченко вручив своїм колегам подяки та грамоти від імені обласної ветеранської організації.

У Ямпільськоій центральній районній бібліотеці була організована виставка військових реліквій та фотографій, які привезли з цієї «гарячої точки» воїни-афганці. Окрім того, для ветеранів був підготовлений фільм та міні-концерт, на якому звучали знайомі їм «афганські» пісні.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради