Депутати ухвалили бюджет Ямпільського району на 2016 рік

Відбулася третя сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання під головуванням Ольги Губар.

Напередодні депутати працювали в профільних постійних комісіях, де  обрали заступників голів та секретарів постійних комісій та прийняли рішення про винесення обговорених питань на розгляд третьої сесії районної ради.

На пленарному засіданні депутати розглянули десять питань порядку денного. Затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року, внесли зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки, Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2016 року, прийняли рішення про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей району, батьки яких беруть участь або загинули при проведенні антитерористичної операції, план роботи районної ради на 2016 рік.

Після тривалого обговорення депутати прийняли програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та затвердили бюджет на 2016 рік.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube