Депутати Ямпільської районної ради на другій сесії прийняли важливі рішення

Відбулася друга сесія Ямпільської районної ради, на яку було запрошено заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації. Голова районної ради Ольга Губар вручила депутатам посвідчення.

Перед початком сесії Ольга Губар провела загальні збори депутатів районної ради, де було розглянуто одинадцять питань порядку денного. Новообрані депутати досить жваво обговорили Регламент роботи та питання про продовження терміну дії контракту з директором районного краєзнавчого музею. Виявилося, що з багатьох питань у депутатів були різні позиції - для того, щоб їх узгодити, знадобилося понад три години роботи. Нарешті всі розглянуті питання зі змінами було винесено на розгляд сесії.

Депутати затвердили Регламент роботи, Положення про постійні комісії, прийняли рішення про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій, про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації. Народні обранці продовжили термін дії контрактів з директором КП "Медіасвіт Ямпіль", головним лікарем КЗ "Ямпільська ЦРЛ" та директором районного краєзнавчого музею на п’ять років.

Було внесено зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки та надано дозвіл на передачу в оренду частини приміщення КЗ "Ямпільська ЦРЛ" для розміщення редакції газети "Голос часу".

Завершилася сесія районної ради розглядом депутатських доручень, які були дані під час обговорення питань порядку денного. 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради