Ямпільські танцюристи здобули перемогу на фестивалі «Зірковий шанс»

На сцені Сумського державного університету відбувся Другий регіональний фестиваль–конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс». 

Фестиваль був представлений різними номінаціями та віковими категоріями, в якому брали участь вокальні та хореографічні колективи з різних міст України: Чернігів, Мелітополь, Полтава, Суми та інші. Багато колективів показали свою майстерність із м.  Білопілля, м. Ромни, м. Краснопілля, м. Шостка, смт Ямпіль .

Серед хореографічних колективів гідно представив свою майстерність зразковий хореографічний колектив «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля, балетмейстер-керівник - Олена Коваленко.

Перед виступом хвилювалися як учасники колективу так і їхній керівник, бо від початку конкурсу був заданий дуже високий рівень виконавської майстерності та не менший - оцінювання. Але колектив «Альянс» зачарував своєю майстерністю і своїм талантом глядачів. Дуже вдалий виступ високо оцінило й шановне журі.

У номінації «естрадний танець» «Альянс» посів у різних вікових категоріях І, ІІ та ІІІ місця, в номінаціях «народний танець» і «народно-сценічна композиція» - ІІ місце. Тобто зразковий хореографічний колектив «Альянс» за всі 5 представлених на фестивалі-конкурсі танців отримав призові місця і був нагороджений кубками та дипломами переможця, а кожен учасник отримав диплом фестивалю та солодощі.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube