На Ямпільщині обговорили питання формування проектів місцевих бюджетів на 2016 рік

Проведено семінар для голів та секретарів місцевих рад Ямпільського району. На початку семінару заступник голови районної ради Ольга Губар та т.в.о. голови райдержадміністрації Ірина Панченко привітали обраних голів та секретарів місцевих рад, побажали їм творчої енергії, нових звершень, оптимізму, наснаги та здоров’я, плідної праці на благо рідного краю та держави.

Одним із головних питань, що були висвітлені на семінарі, було питання щодо завершення 2015 бюджетного року та формування проектів місцевих бюджетів на 2016 рік.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Терентьєва розповіла присутнім про взаємодію управління соціального захисту населення райдержадміністрації з виконавчими комітетами місцевих рад з питань соціального захисту населення. На питаннях захисту житлових прав дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зупинилася начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Левченко.

Багато запитань виникло в ході обговорення питання щодо реалізації Закону України "Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки». Про стан пожежної безпеки на території району розповів Євген Кривоніс, головний інспектор Ямпільського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області. 

Також були висвітлені питання державної реєстрації права власності у зв'язку з передачею нерухомого майна у власність юридичної особи як внесок до статутного капіталу, вимоги щодо оформлення колективних договорів та деякі питання обліку запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради