Голова Сумської районної ради пішов на підвищення

На порядку денному сесії Сумської районної ради 114 значилося питань. Для їх вирішення зібралося 25 депутатів.

Серед найважливіших питань: створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сумської районної ради, внесення змін до низки районних програм «Розвиток закладів охорони здоров’я Сумського району на 2017-2019 роки»

«Правопорядок на 2016 – 2020 роки», оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, розвитку освіти району в 2016-2018 роках, а також затвердження Програми відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами на впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках населених пунктів Сумського району на 2018 – 2020 роки, інші питання.

Останнім пунктом порядку денного стояло питання про дострокове припинення повноважень голови Сумської районної ради Вадима Акпєрова у зв'язку із призначенням його на посаду заступника голови Сумської ОДА. Депутати одноголосно підтримали свого колегу, подякувавши за плідну працю.

У свою чергу Вадим Акпєров зазначив, що для нього ці два з половиною роки на посаді пролетіли, немов один день.

- Дорога громадо Сумського району! Мені пощастило займати таку високу посаду саме в нашому районі. Без вас усі успіхи, всі досягнення були б марними і просто неможливими, адже все, що було зроблено відбувалось з однією метою - зробити життя у нашому чудовому Сумському районі кращим і комфортнішим. Я впевнений, що на новій посаді зможу зробити ще більше для процвітання нашого краю, - наголосив посадовець.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 25 червня 2018, 11:00

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube