З днем народження, наш Сумський район!

95-річницю Сумського району пишно відсвяткували у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

У кулуарах театру пройшли виставки дитячих і юнацьких робіт на тему: "Квітуй в любові, Україно!", оркестри задавали піднесенний настрій усім присутнім, а аматорські колективи дали ще одну можливість насолодитися номерами фестивалю "Хліборобської пісні" усім тим, хто не зміг потрапити на попередні конкурсні відбори. І це все ще до початку офіційної частини.

На святкуванні присутні високоповажні гості, серед яких: голова Сумської обласної ради Володимир Токар, керуючий апаратом Сумської обласної державної адмімістрації Дмитро Живицький, Народний депутат України Олег Медуниця, Сумський обласний військовий комісар Тарас Давиденко, голова Федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович та ін.

- Сумський район за своїми показниками на обласному рівні завжди був і є одним з найкращих районів, - зазначив у своєму виступі голова Сумської обласної ради Володимир Токар. - Я досить довгий час працював у Сумському районі, тому з впевненістю можу стверджувати, що найщиріші і найпрацьовитіші люди живуть саме тут. Щодо співпраці обласної ради з районною владою: на даний момент вона на найвищому рівні і сподіваюсь. що так буде й надалі, адже наша спільна мета - розквіт і розвиток Сумщини.

Вітання від творчих колективів підкріплювали нагородження найактивніших і результативних людей району Грамотами голови Сумської районної ради і Сумської ОДА більш ніж у 20 номінаціях: "Кращий дільничий району", "Кращий працівник лісового господарства", "Кращий педагог-новатор району", "Кращий керівник соціальної сфери", "Кращий надавач житлово-комунальних послуг" та ін.

Також, за ініціативи голови Сумської районної ради Вадима Акпєрова нагороджені:
- за багаторічну сумлінну працю, творчі здобутки, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту району, високопрофесійну майстерність Почесною відзнакою «За особливі заслуги перед громадою Сумського району» І ступеня Раїса Синявіна – тренер-викладач Комунального закладу «Сумська районна дитячо-юнацька спортивна школа»;
- за високі досягнення у спорті Почесною відзнакою «За особливі заслуги передгромадою Сумського району» ІІІ ступеня Вадим Швець - член національної збірної команди України з футзалу серед спортсменів з вадами зору, чемпіон світу 2015,2017 років,срібний призер чемпіонату світу 2012,2014 років, чемпіон Європи 2016 року, бронзовий призер чемпіонату Європи 2013-2014 років, чемпіонату України у складі збірної команди Сумської області 2012-2018 років з футзалу;
- за активну громадську позицію, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток хорового мистецтва та збагачення культурної спадщини Сумського району присвоєно звання «Почесний громадянин Сумського району» Василю Деркачу– хормейстеру аматорського народного хорового колективу Старосільського сільського будинку культури, заслуженому працівнику культури України;
- за вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства Сумського району, високі досягнення у галузі підприємництва та активну благодійницьку діяльність присвоєно звання «Почесний громадянин Сумського району» Василю Єльнікову – керівникові ПСП «Гарант»;
- за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток соціально – економічної сфери Сумського району, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та активну благодійницьку діяльність присвоєно звання «Почесний громадянин Сумського району» Борису Ткаченку– голові фермерського господарства «Зернова долина».

- Ми повинні говорити про наші спільні здобутки, перемоги, досягнення у кожній сфері життя громади Сумського району: спорт, медицина, навчання, сільське господарство, місцеве самоврядування. Досягнення наших співвітчизників широко відомі не тільки на Сумщині, а й на території всієї України, - звернувся до присутніх Вадим Акпєров.- Ми повинні заохочувати тих, хто гідно представляє нашу країну на всеукраїнському і міжнародному рівні. Я з гордістю можу сказати, що нам дійсно є чим пишатись!

Ще одна важлива подія приурочена до відзначення Дня Сумського району - визначення переможців і нагородження учасників 42-го щорічного фестивалю аматорської творчості "Хліборобська пісня". Усі хвилювались і з нетерпінням чекали оголошення результатів запеклої боротьби. Ще б пак, адже заохоченням до цього вже другий рік є стимулювання учасників матеріальним заохоченням на оновлення матеріально-технічної бази клубів. Місця тріумфаторів розприділились таким чином: ІІІ місце - Старосільський СК (30 тисяч гривень), ІІ місце - Косівщинський СБК (40 тисяч гривень), І місце -Верхньосироватський СБК (50 тисяч гривень), Гран-прі - Бездрицький СБК (60 тисяч гривень). Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів на благо Сумського району!

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube