Поліція розпочала серію наочних занять зі школярами Сумського району

Кожна дитина, хоча б раз у житті, мріє опинитись у ролі поліцейського: потримати в руках справжню зброю, сісти за кермо поліцейського авто та увімкнути сигнал сирени. Таку можливість відтепер мають учні шкіл Сумського району.

Уже відбулось перше практичне заняття для учнів Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка. У теоретично-практичному навчанні взяли участь школярі 9-11 класів. Саме для них поліціанти Сумського районного відділу поліції на чолі з начальником Андрієм Сердюком представили сучасну форму та амуніцію патрульних і дільничних, серед якої нагрудна відеокамера (завдяки підтримці районної влади тепер таку має кожен патрульний), індивідуальний жетон, пістолет "Форт-12", пістолет ПМ, газовий балончик, наручники, тактичний ліхтарик, два варіанти шоломів (стандартний і полегшений), бронежилет другого і четвертого класу захисту, автомат АКСУ.

Гості повели з підлітками розмову про роботу патрульного поліцейського, про запобігання курінню і наркозалежності, про попередження правопорушень, а також пояснили відмінність між адміністративною та кримінальною відповідальністю. Загалом поліцейські торкнулись досить великої кількості актуальних саме для дітей.тем

Крім цього, кожен учень отримав можливість сісти за кермо поліцейського авто, увімкнути сирену, а також сказати у гучномовець щось на зразок: "Увага, увага, водій на сірому Daewoo lanos, зупиніть негайно авто".

- Для школярів Сумського району це хороша можливість ознайомитись з професією поліцейського, - запевнив голова Сумської районної ради Вадим Акпєров. - Завдяки таким практичним заняттям маємо можливість цікаво розповісти про права та обов`язки дитини, навчаючи, теорію поєднувати з практикою, а також зацікавити дітей обрати професію захисника порядку у майбутньому».
Загалом учням дуже сподобався захід, адже такий вид навчання кардинально відрізняється від звичайного уроку. Найближчим часом плануються такі заняття-практикуми за участі працівників Сумського райвідділу поліції і в інших школах району.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 січня 2018, 16:27

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube