Аматори сцени віншували депутатів Сумської районної ради зі святом

Під головуванням Вадима Акпєрова відбулося пленарне засідання четвертої сесії Сумської районної ради сьомого скликання.

У засіданні взяли участь в.о. голови Сумської районної держадміністрації Юрій Коваленко, начальник Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Роман Харитоненко, начальник інспекторів Сумського районного відділу поліції Віталій Ткаченко, народні обранці Сумського району, керівники управлінь та відділів РДА та районних установ і організацій, очільники сільськогосподарських підприємств району, сільські та селищні голови.

Проведення сесії, як наголосив голова районної ради, було викликано необхідністю внесення змін до місцевого бюджету Сумського району відповідно до Державному бюджету у двотижневий термін, як того вимагає чинне законодавство.

Депутати розглянули три питання: «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумського районуна 2016 рік»,  «Про внесення змін до рішення Сумської районної ради від 23.01.2015 «Про районний  бюджет Сумського району на 2015 рік»,  «Про внесення змін до рішення Сумської районної ради від 25.12.2015 «Про районний бюджет Сумського району на 2016 рік».

Як проінформувала начальник фінансового управління Сумської районної державної адміністрації Наталія Сенченко, доходну і видаткову частини районного бюджету збільшено на 199775, 6 тисячі гривень. Збільшено видатки пільговим категоріям населення на виплату соціальних допомог, надання пільг та житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг, на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Наталія Василівна звернула увагу на те, що внаслідок перерозподілу затверджених асигнувань працівникам загальноосвітніх шкіл забезпечено потребу у видатках із зарплати разом із нарахуваннями у повному обсязі. Також за рахунок перерозподілу поточних видатків планується придбання шкільних автобусів на суму 731 тисяча гривень.

Ділову атмосферу сесії було прикрашено святковим дійством, яке влаштували депутатам косівщинські аматори сцени. Митці щиро привітали присутніх зі Старим Новим роком та днем святого Василя, який вважається покровителем землеробства. Як годиться, посівали житом–пшеницею, дарували віншувальні щедрівки, дарували пісенні побажання щастя–здоров’я присутнім у залі. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube