Третя сесія: прийнято кошторис Сумського району на 2016 рік

 

Пленарне засідання третьої сесії Сумської районної ради сьомого скликання провів Вадим Акпєров.

У засіданні взяли участь голова Сумської районної держадміністрації Ігор Кривозуб, перший заступник Юрій Коваленко, депутат Сумської обласної ради Володимир Поцелуєв, народні обранці району, керівники управлінь та відділів РДА та районних установ і організацій, прокурор прокуратури Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Юлія Стрибуль, очільники сільськогосподарських підприємств району, сільські та селищні голови.

Головні і особливо важливі питання, які розглянули депутати, - це затвердження Програми економічного і соціального розвитку Сумського району та прийняття районного бюджету на 2016 рік.

Як проінформувала начальник фінансового управління Сумської районної державної адміністрації Наталія Сенченко, видаткову частину районного бюджету сформовано в сумі 154 088,7 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду – 151 321,4 тис. грн., спеціального 2767,3 тис. грн. Обсяг видатків загального фонду на галузі бюджетної сфери становить 136479,8 тис. грн.

Зокрема у 2016 році на утримання галузі в районному бюджеті плануються кошти ( загальний фонд) в сумі 79859,5 тис. грн. На виконання статті 57 Закону України «Про освіту» передбачено педагогічним працівникам асигнування на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу. На утримання лікувальних закладів обраховано видатки в сумі 43325,2 тис. грн., в тому числі обсяг медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам передбачено на рівні показників поточного року згідно зі ст. 77 Бюджетного кодексу України в сумі 38595,2 тис. грн.

Відповідно до чинного законодавства також передбачена матеріальна допомога медичному персоналу та бібліотекарям загальноосвітніх шкіл у повному обсязі, надбавка за престижність праці педагогічним працівникам у розмірі 3%, надбавку за особливі умови роботи бібліотекарям у розмірі 3%, а також видатки на заміну тимчасово відсутніх педпрацівників та індексацію заробітної плати.

Прийнято й низку програм, за якими житиме район у наступному році. Зокрема комплексну програму розвитку освіти у 2016 – 2018 роках та нову редакцію районної програми соціального захисту населення. 

Попередньо всі питання були детально опрацьовані народними обранцями на засіданнях профільних комісій.

Підбито підсумки роботи району у поточному році: перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваленко проаналізував виконання Програми економічного та соціального розвитку Сумського району та ефективність використання бюджетних коштів у 2015 році. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube