До дітей з сімей учасників АТО села Сад завітав Святий Миколай

У приміщенні Садівського сільського будинку культури відбулося районне свято до дня Святого Миколая «У дитинства край іде Святий Миколай» для дітей з сімей учасників АТО.

На святі із найкращими побажаннями до дітей звернулися очільник Сумської районної ради Вадим Акпєров, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваленко, голова обласної організації самооборони Сумщини, радник голови РДА з питань волонтерства Анатолій Кривець.

Казкове дійство представили учасники художньої самодіяльності Садівського сільського будинку культури, фольклорний ансамбль «Розквіт» КЗСРР – Косівщинська дитяча школа мистецтв, вокальний дует КЗСРР – Садівська дитяча школа мистецтв.

До дітей завітав Святий Миколай - за зразкову поведінку усі отримали від Святого Миколая солодкі подарунки, взяли участь у цікавих конкурсах, гарно провели час та загадали свої найзаповітніші бажання, які неодмінно збудуться.

У фойє клубного закладу діяла виставка любительського об’єднання «Казковий світ» Садівського СБК, де були представлені ляльки – казкові персонажі, виготовлені руками дітей. Гості та малеча разом з батьками мали змогу переглянути цю чудову виставку. Захопленню не було меж – усі були неабияк здивовані тим, які шедеври можна виготовити власними руками.

Позитивні емоції, здійснення мрій, посмішки на дитячих обличчях – це найбільша подяка для кожного, хто допоміг організувати дане свято.

Останнє оновлення на Четвер, 24 грудня 2015, 17:36

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube