На порядку денному в Середино-Будському районі - реформування галузі охорони здоров’я

За ініціативи Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації відбулася зустріч з керівником управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергієм Бутенком за участі депутатів Сумської обласної ради, закріпленими за Середино-Будським районом, Валерія Толбатова та Лілії Ричкіної.

До актової зали районної ради були запрошені депутати районної ради, керівники місцевих рад району, медичні працівники, працівники виконавчого апарату районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Тема зустрічі - обговорення питання подальшого функціонування медичної галузі Середино-Будського району в умовах реформування. Керівник медичної галузі області детально розповів присутнім про новації, які чекають пацієнтів та лікарів району. Зі слів Сергія Бутенка, процес реформування не є досконалим, але перш за все, він направлений на поліпшення надання медичних послуг населенню. Реформування медичної галузі Середино-Будського району дасть змогу залучити додаткові фінансові кошти з державного та обласного бюджетів та зменшити навантаження на районний бюджет. Обговорення питання тривало у вигляді діалогу. Усі присутні мали змогу поставити свої запитання представникам депутатського корпусу обласної ради та керівнику медичної галузі області.

Наприкінці зустрічі представники обласного парламенту та облдержадміністрації пообіцяли приділяти особливу увагу тим районам, які знаходяться на значній відстані від обласного центру, є прикордонними, з низькою щільністю населення, та відстоювати їхні інтереси на державному рівні. 

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради