Працює бюро правової допомоги в Середино-Будському районі

У Середино-Будській районній раді відбулась зустріч очільника районних депутатів Миколи Харитоненка та заступника голови районної ради Сергія Певнєва з представниками Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що працює в Середино-Будському районі.

За словами начальника відділу Андрія Ніколаєва, бюро розпочало свою діяльність з 1 вересня 2016 року. За два місяці роботи було прийнято дев’яносто шість звернень громадян, з них сім - на безоплатну вторинну правову допомогу. Також відділ здійснює роботу з реєстрації громадських організацій. Бюро прийнято чотири звернення, з яких надано консультації щодо реєстрації громадських організацій. За двома зверненнями прийнято документи для реєстрації громадських організацій. Здебільшого громадяни звертаються з питань вступу в спадщину, допомозі щодо оформлення соціальних виплат, субсидій, супроводу справ до суду тощо.

Після співбесіди голова районної ради рекомендував представникам бюро звертати більшу увагу з надання правової допомоги мешканцям сільської місцевості, розробити графіки виїзду працівників бюро у сільську місцевість з метою охоплення найбільш уражених верств населення.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 серпня 2020, 13:21

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради