Репрезентовано депутатам медичне обладнання, що передається у безоплатне користування Роменській ЦРЛ

Під головуванням Віктора Переварухи відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Роменської районної ради сьомого скликання. До порядку денного було включено 17 питань.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов, начальники управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, сільські голови, представники центральної районної лікарні, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області» Микола Козаченко провів репрезентацію медичного обладнання, що передається у безоплатне користування Роменській центральній районній лікарні: бронхоскоп, негатоскопи, ректоскоп, електрокардіограф, стабілізатори напруги, хірургічний набір та хірургічні світильники на суму 1034317,77 грн.

Як зауважила заступник головного лікаря ЦРЛ Інна Жук, це обладнання підвищить рівень надання медичних послуг населенню у декілька разів. Завідуючий хірургічним відділенням Володимир Штогрін зазначив, що подібного обладнання за останні двадцять п`ять років не надходило до центральної районної лікарні.  

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного і, заслухавши інформацію начальника фінансового управління Марини Анісімової, затвердили головний фінансовий документ району - районний бюджет на 2017 рік.

Було внесено зміни до районних програм, а також підтримано низку програм на наступний рік, що стосуються різних сфер життя та в перспективі підвищать якість життя населення району. Депутати одноголосно затвердили Програму економічного і соціального розвитку Роменського району на 2017 рік.

Також на сесії районної ради були розглянуті інші питання порядку денного, зокрема про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів району та забезпечення матеріальної допомоги дітям-сиротам за кошти районного бюджету, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, про структуру, чисельність виконавчого апарату та видатки на утримання районної ради на 2017 рік.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube