Дискусії на сесії Роменської райради викликав виступ депутата обласної ради Вікторії Мурич

Відбулася тринадцята сесія Роменської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Переваруха.

У роботі пленарного засідання взяли участь 31 депутат районної ради, голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації. На сесії також були присутніми депутати обласної ради Лідія Колісник та Вікторія Мурич.

На початку пленарного засідання голова районної ради Віктор Переваруха від імені усіх присутніх привітав депутата Миколу Гука, який відзначав іменини саме в цей день.

У ході пленарного засідання розглянуто 16 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях та на президії районної ради.

Традиційно районні обранці внесли зміни до рішення районної ради від 22.12.2015 «Про районний бюджет на 2016 рік», а також до ряду районних програм. Була затверджена Програма підтримки Роменського управління Державної казначейської служби України Сумської області в процесі реалізації питань соціально-економічного розвитку Роменського району на 2016 рік.Одноголосно депутати підтримали Порядок та умови забезпечення пільгового проїзду  педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району до місця роботи та у зворотному напрямку.

Дискусії виникли після виступу депутата обласної ради Вікторії Мурич щодо відшкодування витрат на навчання дітей з сільської місцевості у міській дитячій музичній школі. У ході активного обговорення дійшли висновку, що відшкодування повинно здійснюватись з бюджетів сільських рад, на території яких зареєстровані діти, що навчаються у музичній школі.

Депутат районної ради Петро Черненко, представник Аграрної партії України,  зачитав присутнім резолюцію попереджувального Всеукраїнського страйку аграріїв.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 17 жовтня 2016, 12:34

16.11.2018 року о 10.30 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus