За сприяння депутата Сумської обласної ради на Путивльщині обласні фахівці провели прийом пацієнтів

Бригада висококваліфікованих вузьких фахівців Сумської обласної клінічної лікарні в складі невропатолога, судинного хірурга, нефролога, отоларинголога, пульмонолога, імунолога та хірурга провела виїзний консультативний прийом пацієнтів у комунальній установі Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

Виїзна бригада фахівців була направлена до Путивльщини за сприяння депутата Сумської обласної ради, головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні Володимира Гороха. Народний обранець відгукнувся на пропозицію голови Путивльської районної ради Євгена Южакова та без зволікань у найкоротший термін організував виїзд лікарів.

На консультативний прийом та вирішення тактики подальшого лікування були запрошені пацієнти із вродженими та набутими вадами і патологіями, хронічними соматичними захворюваннями. Було проведено відбір хворих для подальшого стаціонарного лікування в Сумській обласній клінічній лікарні. Усього обласними спеціалістами прийнято 142 пацієнти.

Як зауважив керівник групи лікарів, заступник головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні Віктор Коцур, у рамках заходу обласні медики надали методичну допомогу колегам з районної лікарні, спільно розібралися в складних випадках, оглянули пацієнтів, у тому числі з диспансерної групи.

Жоден, хто потребував уваги фахівців і прийшов на прийом, не залишився без належної допомоги.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube