Спадщанське ралі-2018

На території Державного історико-культурного заповідника у м. Путивль у Спадщанському лісі вдруге відбувся обласний конкурс серед бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги «Спадщанське ралі–2018». Мета конкурсу – підвищення професійного рівня знань і відпрацювання практичних навичок з надання екстреної медичної допомоги.

Якщо минулого року в змаганнях брали участь 7, то цього - 9 команд служб екстреної медичної допомоги, команда медичного інституту Сумського державного університету та 5 студентських команд медичних коледжів області.

З привітальними словами до команд-учасниць звернулися директор комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолій Александренко, голова Путивльської районної ради Євген Южаков та заступник директора Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Микола Близнюк.

Під час змагань аналізувався рівень підготовки працівників екстреної допомоги, завдання складалися з різних ситуацій та мали не однакову складність, враховувався і рівень учасників-студентів.

Як зазначив голова районної ради Євген Южаков, Путивльщина рада приймати учасників змагання, тим паче, що вони вже стали традиційними. Вони дають змогу побачити, як працює система екстреної медичної допомоги, як зростає рівень підготовки фахівців. Працівники екстреної служби мають змогу поділитися досвідом, відпрацювати практичні навички, побути в штучно створених ситуаціях техногенного характеру і перевірити, наскільки вони готові надавати допомогу в різних умовах, зберегти своє життя та рятувати життя інших.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 25 червня 2018, 10:50

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube