Генерал поліції 3 рангу Микола Лушпієнко мав зустріч з путивлянами

Путивльський район з робочим візитом відвідав начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області генерал поліції 3 рангу Микола Лушпієнко.

В актовій залі Путивльської районної ради Микола Миколайович провів зустріч з сільськими головами району, підприємцями та мешканцями. На зустрічі був присутній повний оперативний склад працівників Путивльського відділення поліції, тому відповіді на запитання надавалися відразу. У заході взяли участь депутати Сумської обласної ради Микола Биркун та Лілія Ричкіна.

Учасники зустрічі порушили питання захисту життя, здоров’я, протидії злочинності, підтримання публічного порядку, власності та забезпечення громадської безпеки на території Путивльського району.  Обговорювалося також  питання про рівень довіри населення до поліції. У свою чергу В’язенський та Козачанський сільські голови Олександр Товарниченко, й Олександр Воловченко озвучили інші проблемні питання. Йшлося насамперед про те, що маємо недостатню кількість дільничних інспекторів, камер відеоспостереження в сільській місцевості тощо.

Після зустрічі начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області провів особистий прийом громадян.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради