Святкова зустріч з жінками - сільськими головами та депутатами Путивльщини

З нагоди свята весни і жіночності голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів святкову зустріч з жінками-сільськими головами Путивльського району Ольгою Гаркавенко, Іриною Шевченко, Світланою Малишевою, Світланою Васильєвою, Ніною Мозговою та жінками-депутатами Путивльської районної ради сьомого скликання Світланою Давидовою, Галиною Костиріною, Юлією Червяцовою.

Як зазначив Євген Южаков: «8 Березня відзначаються досягнення жінок у політичній, економічній і соціальній сферах, святкується минуле, сьогодення і майбутнє жінок планети. Сучасне святкування Жіночого дня вже не має на меті утвердження рівності, а вважається днем весни, жіночої краси, ніжності, душевної мудрості та уваги до жінки, незалежно від її статусу і віку».

Від себе особисто та від імені чоловічої половини Путивльської районної ради Євген Іванович привітав присутніх на зустрічі та в їх особі всіх жінок Путивльщини зі святом, щиро побажав сонця в душі, міцного здоров’я, безхмарного неба, натхнення, кохання й краси.

«Улюблені жінки приходять до нас веснами, вони несподівані, як дощ або сніг. Улюблені жінки приходять до нас зірками, коли ми відкриваємо одну серед усіх», - підкреслив голова районної ради.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради