Жінок Путивльщини вітали зі святом

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Путивльському районному будинку культури вітали жінок зі святом 8 Березня.

При вході до зали путивлянки отримували квіти та вітальні листівки від народного депутата України Андрія Деркача. Вітаючи жінок, народний обранець висловив найтепліші, найніжніші й найдобріші слова нашим самовідданим матусям, вірним дружинам, сестрам та дочкам. Він побажав присутнім міцного здоров’я, сімейного добробуту, уваги й ніжності чоловіків та пообіцяв докласти всіх своїх зусиль, знань, досвіду, щоб у цей непростий час зробити життя жінок більш безпечним, спокійним та гідним.

Цього ж дня не обійшлося без відзначення вкладу жінок у розвиток Путивльського краю. Подяки від народного депутата були вручені кращим представницям жіноцтва. Голова Путивльської райдержадміністрації, депутат районної ради Микола Шульга вручив відзнаку «Мати-героїня».

Палкі вітання, яскраві номери та чудові слова з нагоди свята звучали на адресу всіх путивлянок.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради