Путивльщина вітала митців культури

Своє професійне свято працівники культури Путивльщини відзначили в районному будинку культури, куди запросили як нинішніх працівників, так і ветеранів галузі. Це і співробітники бібліотек, музеїв, будинків культури та сільських клубів, педагоги дитячої музичної школи, представники творчих спеціальностей, учасники художньої самодіяльності, усі талановиті, небайдужі і захоплені люди.

Привітали присутніх депутат Сумської обласної ради Галина Меньшова, очільник Путивльської районної ради Євген Южаков та Путивльської райдержадміністрації Микола Шульга.

У своєму виступі Євген Іванович подякував працівникам культури району за багатогранну працю, ентузіазм, величезний внесок у збереження та розвиток традицій Путивльщини і духовно-моральної спадщини української культури. Голова Путивльської районної ради передав від народного депутата України Андрія Деркача побажання працівникам культури творчих успіхів і нових ідей, а також подарунки і Подяки кращим представникам галузі.

Начальник відділу культури Світлана Давидова висловила найщиріші вітання та теплі слова вдячності за нелегку працю на ниві культурного розвитку рідного краю.

Незважаючи на святковий день, кращі творчі колективи району не відпочивали, а дарували своїм колегам прекрасні творчі номери. Ведучі заходу із задоволенням репрезентували кожен заклад культури, кожен творчий колектив та розповідали про їх створення, щоденну кропітку працю та досягнення.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 листопада 2016, 16:25

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради