Емоційно обговорювали питання об’єднання територіальних громад на Путивльщині

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков довів до відома учасників семінару для керівників місцевих рад інформацію про виконання протокольного доручення за результатами попередньої наради. Керівники районних галузей доповіли про фінансове забезпечення сільських медичних закладів, залучення коштів сільськогосподарських підприємств для оздоровлення вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, заходи щодо приведення територій, прилеглих до автомобільних доріг району, до відповідних вимог, переукладення договорів з орендарями земель сільськогосподарського призначення на більший відсоток орендної плати.

Євген Іванович указав на необхідність продовження строку виконання протокольного доручення щодо організації роботи пересувного флюорографа для проведення флюорографічного обстеження сільського населення Путивльського району.

Начальник Путивльського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Богдан Ількун доповів про хід реалізації заходів Районної цільової соціальної програми забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру на 2016 – 2017 роки. Богдан Михайлович висловив слова вдячності сільським головам за фінансову підтримку заходів програми, які спрямовані на захист населення місцевих територіальних громад.

Про нове в чинному законодавстві щодо надання субсидій населенню інформувала заступник начальника – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації Тетяна Декунова. Начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Путивльського районного військового комісаріату Олександр Коваленко надав роз’яснення щодо порядку ведення військового обліку військовозобов’язаних місцевими радами району.

Досить емоційно пройшло обговорення питання про проведення заходів щодо об’єднання територіальних громад району. Про це інформував голова районної ради Євген Южаков, який нагадав основні положення Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад». Указав на необхідність проведення детальних розрахунків фінансової спроможності територіальної громади. Надав та аргументував пропозицію щодо створення однієї територіальної громади, до складу якої увійдуть усі громади району. Відзначив, що тільки така об’єднана територіальна громада надасть можливість належно функціонувати галузям освіти, охорони здоров’я, соціального захисту. Рекомендував Путивльській районній державній адміністрації скласти графік проведення громадських слухань на територіях сільських рад щодо створення територіальної громади в межах району.

Путивльський міський голова Валерій Волков у своєму виступі підтримав пропозицію щодо об’єднання всіх громад району в одну об’єднану територіальну громаду та запросив сільських голів підтримати зазначену пропозицію.

У своїх виступах учасники заходу підтримали необхідність додаткового фінансування Районної цільової соціальної програми забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, вказали на необхідність належної організації роботи стоматологічного відділення районної лікарні з надання невідкладної допомоги хворим, підтримали об’єднання територіальних громад.

Підбиваючи підсумки семінар–наради голова Путивльської районної ради Євген Южаков надав протокольні доручення.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 листопада 2016, 12:53

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради