Діалог з релігійними організаціями Путивльщини - триває

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів засідання у форматі «круглого столу» з питання «Гарантування права на свободу совісті громадянам України та здійснення цього права. Релігійна громада свідки Єгови».

Під час спілкування було проінформовано, що в Україні всі правовідносини, які пов’язані зі свободою совісті і діяльністю релігійних організацій, регламентуються законодавством України. Гарантування права на свободу совісті громадянам України та здійснення цього права, сприятливих умов для розвитку суспільної моралі і гуманізму, громадської злагоди і співробітництва людей незалежно від їх ставлення до релігії, забезпечується відповідно до Конституції України, Декларації про державний суверенітет України та норм міжнародного права, визнаних Україною. Законодавчо гарантоване право осо­бистості вільно, без зовнішнього примусу, обирати, сповідувати будь-яку релігію, задовольняти свої релігійні потреби, здійснювати інші культові дії відповідно до своєї релігійної орієнтації. Рівність віруючих усіх конфесій перед законом, відсутність дискримінації за релігійним принципом дає право не лише обирати будь-яку релігію, але й не обирати жодної. Тобто право вибору передбачає і право відмови.

Представник релігійного центру свідків Єгови в Україні Костянтин Луценко у своєму виступі зазначив, що це визнана, добре відома християнська релігія. По всій Європі налічується понад півтора мільйона осіб, які належать до більше ніж 16000 зборів. У країнах Європи вони мають такі ж права і пільги, як й інші визнані релігії. Як християни, свідки Єгови люблять своїх ближніх і намагаються бути добрими громадянами. По всьому світу відомі своєю законослухняністю, повагою до влади тих країн, у яких живуть.

У Путивльському районі будинок для проведення зібрань членів організації свідків Єгови розташований у районному центрі м. Путивль на вул. Першотравнева, 1А. У ньому щотижнево у неділю і в один із будніх днів проводяться служби, виконуються пісні. Усього в районі нараховується понад 250 членів громади свідків Єгови. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube