У комунальну власність Грунська сільська об’єднана територіальна громада отримало бюджетні установи та майно

Одинадцяту сесію Охтирської районної ради 7 скликання провів голова районної ради Роман Бублик.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Супрун, керівник Охтирської місцевої прокуратури, радник юстиції Юлія Слабунова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови району, представники ЗМІ.

Депутатському корпусу було представлено інформацію Охтирської районної виборчої комісії Сумської області про визнання повноважень депутата районної ради від районної організації Аграрної партії України замість того, що вибув. Новим депутатом Охтирської районної ради став Ігор Гурбанов. Ігор Салтанахмедович замінив однопартійця Івана Москаленка, що достроково припинив повноваження в зв’язку з обранням депутатом Грунської сільської ради. Новообраний депутат закріплений за Бакирівською сільською радою та ввійшов до складу постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Своїми рішеннями депутати внесли зміни до районної програми соціального захисту населення на 2017 роки та Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2017 рік. Затвердили Програму розвитку фізичної культури і спорту в Охтирському районі на 2017-2019 роки. Заслухали звіти виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями в Охтирському районі на період до 2016 року, районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2014-2016 роках, районної програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки та інформацію щодо результатів діяльності Охтирської місцевої прокуратури.

Одними з головних питань сесії було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Було безоплатно передано з спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Грунської сільської об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна, закріпленого за ними.

Всі винесені на порядок денний питання були підтримані депутатським корпусом одноголосно.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради