Роман Бублик: «Комишанським поштарям створені найкращі умови для праці – на часі надання ними якісних послуг»

На цьому наголосив голова Охтирської районної ради Роман Бублик, звертаючись до поштарів під час відкриття оновленого поштового відділення в селі Комиші.

«Завдяки  керівнику ПСП «Комишанське», депутату обласної ради Володимиру Зубку, який дбає про комфорт та зручність жителів села, ми маємо відремонтоване відділення з встановленими новими меблями тощо», - зазначив керівник району.

У подальшому відділення забезпечить громаду села не тільки якісними послугами поштового зв’язку, а й адміністративними, адже в ньому створені сприятливі умови як для споживачів, так і працівників.

Після завершення урочистої частини заходу всі присутні були запрошені до поштового відділення, де змогли оцінити якість роботи колективу при отриманні перших послуг. Гості мали змогу придбати марки, листівки, поповнити рахунки телефонів, оплатити комунальні послуги. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 10 жовтня 2016, 16:50

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради