На Охтирщині будується сільський спортивний комплекс

У селі Комиші Охтирського району, на базі місцевої школи, будується сільський спортивний комплекс «Ташань» нового покоління.

Його будівництво – це великий крок у розвитку фізичної культури та спорту не тільки в Комишах, а й усієї Охтирщини», - зазначив голова Охтирської районної ради Роман Бублик. Адже в планах приймання на ньому змагань різного рівня.

«На сьогодні проводиться робота щодо включення будівництва міні-поля з штучним покриттям в селі Комиші до Програми Федерації футболу України з розвитку масового футболу», - проінформував керівник району.

Комишанський сільський голова Олександр Пихтін розповів, що до комплексу входитиме сучасне футбольне поле, міні-поле з штучним покриттям, волейбольний майданчик, бігові доріжки, тренажерна та ігрова зона тощо. Паралельно розпочаті роботи з будівництва огорожі, але погодні умови за останній тиждень трохи внесли в будівництв свої корективи о.

«Головний акцент ми робимо на всю громаду села, а не тільки на учнівську молодь. Тепер всі без винятку зможуть поліпшувати свою фізичну підготовку та з користю для здоров’я проводити свій вільний час»,- наголосив Олександр Пихтін.

Директор Комишанської ЗОШ Микола Лук’янов повідомив, що опікується побудовою спортивного комплексу керівник ПСП «Комишанське», депутат обласної ради Володимир Зубко.

Офіційне відкриття спортивного комплексу «Ташань» планується на весну 2017 року. 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 10 жовтня 2016, 16:46

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради