На Охтирщині йде процес створення Комишанської об’єднаної територіальної громади

У Центрі розвитку громади, що працює на базі Охтирської районної центральної бібліотеки, відбулася відеозустріч голів, секретарів та депутатів сільських рад майбутньої Комишанської об'єднаної територіальної громади з тренером Зеноном Колодзеєм.

Захід відбувся в рамках проекту "Українсько-Польського проекту «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик».

У ході відеозустрічі учасники обговорили процеси децентралізації в Україні та Польщі, плюси та мінуси об'єднання в Комишанську ОТГ. Польський тренер звернув увагу присутніх на невідворотність процесів реформи та необхідність участі жителів громади в процесах прийняття рішень. Під час спілкування були розвінчані міфи про негативні процеси в ході децентралізації: закриття шкіл, лікарень та інше.

Голова Охтирської районної ради Роман Бублик наголосив присутнім головам на необхідності широкої інформаційної кампанії серед жителів громад. «Люди повинні володіли об’єктивною інформацією та ухвалювати виважені рішення, від яких залежить подальше життя населених пунктів майбутньої ОТГ», - зазначив Роман Юрійович.

Проект «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик» реалізується Гельсінським Фондом з Прав Людини (Польща), громадською організацією «MART» (Україна), Центром гуманістичних технологій “АХАЛАР” (Україна) в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, що фінансується коштами польської допомоги для розвитку Міністерства Іноземних Справ Республіки Польща та Канадського Міністерства Іноземних Справ, Торгівлі та Розвитку. Сприяння окремим діям у рамках проекту здійснює Освітній дім прав людини в Чернігові.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 вересня 2016, 14:07

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради