Чистий четвер на Недригайлівщині

13 квітня, у Чистий четвер, найважливішим атрибутом дня стало генеральне прибирання. Дотрималися цього постулату і жителі населених пунктів Недригайлівської селищної ради, які з ентузіазмом долучилися до наведення порядку у своїх селах та на кладовищах. 

Цього дня близько 40 чоловік упорядкували кладовище у селі Іваниця. До свята депутат Недригайлівської селищної ради, житель с. Клин, В. Лиман виготовив та встановив на вказаному кладовищі 2 дерев’яні столи.

Четвертий день проходить процес випилювання аварійних дерев на кладовищі с. Чемоданівка. Спонсорську допомогу технікою для виконання цього важкого завдання надав депутат Недригайлівської селищної ради А. Авраменко, який особисто долучився до проведення робіт та задіяв 2 трактори. Підприємець з Недригайлова В. Ющенко допоміг екскаватором. Випиляні аварійні дерева відповідно до рішення виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради будуть використані як матеріал для благоустрою та сировину для опалення комунальних закладів селищної ради.

У Маршалах провели фарбування шкільної огорожі, столів та лавочок на сільському стадіоні, упорядкували територію поблизу стадіону. Гринівці провели  енеральне прибирання та фарбування фельдшерських пунктів сіл Гринівка та Якименки, приміщення колишньої сільської ради.

Жителі села Якименки самостійно проявили ініціативу та прибрали центральну частину села: ліквідували бур’яни та сміття, вирубали поросль. За кошти Недригайлівської селищної ради пройшло грейдерування вулиць сіл Кулішівка, Костянтинів, Бродок.

Працівники колишньої Хоружівської сільської ради та будинку культури продовжували роботи з благоустрою урочища Панський. За ініціативи в.о. старости Ольги Гордієнко та депутата Недригайлівської селищної ради В. Васька проведена вирубка порослі обабіч сільської дороги. Усього в роботах у Хоружівці взяли участь 20 осіб.

Не відставав від процесу благоустрою і Недригайлів. Працівники Недригайлівської селищної ради вирубували поросль з акації  обабіч входу на Вигінське кладовище. Особами, що перебувають на громадських роботах, проведені роботи з встановлення огорож та воріт на старому та новому магалівських кладовищах. Проведена висипка щебенем доріг до зазначених кладовищ. Працівники Недригайлівського РЕМу, за ініціативи та за кошти Недригайлівської селищної ради, проводили заміну та встановлювали нові лампочки на території селища по вулицях Шевченка, Шмідта, Горького. Долучилися до прибирання і працівники окремих установ, організацій райцентру, які провели прибирання на прилеглих до закладів  територіях.

Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук. висловлює вдячність  усім, хто долучився до робіт цього дня та подав приклад іншим. А в.о. старости с. Хоружівка Ольга Гордієнко відзначає найактивніших учасників робіт. Це родини Будяків, Ігнатків, а також В. Бехало, В. Школяренко. Ольга Михайлівна також дякує всім учасникам за виконаний великий і важкий обсяг роботи.

Здавна вважається, що у кого на Чистий четвер вдома бруд, то і увесь рік він проведе в сварках. Якщо вірити цьому повір’ю, то весь рік ті, хто цього дня долучився до активного прибирання, проведуть мирно і спокійно. 

Про участь недригайлівців у Чистому четвергу повідомив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради Ю. Шевченко.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 11:32

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради